Osalejate nimekirja eksportimine Microsoft Excel-isse, OpenOffice.org-i, LibreOffice-isse, TXT-faili jm


Kui Sul on tarvis koolitusel osalejate nimekirja välja printida, siis soovid selle ilmselt tõsta Microsoft Excel-isse, OpenOffice.org-i, LibreOffice-isse, TXT-faili jm

Nüüd on selleks imelihtne moodus. Lähed osalejate nimekirja ning selle alguses registreerunute arvu kõrval on väike ikoon csv. See tähendab, et nimekiri eksporditakse CSV-vormingusse, millest saavad aru kõik eelnimetatud programmid.

Koolitusele - csv osalejate andmete eksport

Koolitusele.ee keskkonnas on arvete laekumine märgitud värvidega, et Sul oleks visuaalselt hea märgata, kelle arve on maksmata. CSV-vormingusse ekspordituna aga on need korrektselt sõnaliselt kirjutatud “maksmata”.

Ise kasutame eksportimist veel selleks, et aru saada, mis summa meil juba registreerunud osalejate pealt teoreetiliselt kokku peaks tulema. Selle valemi lisame “Summa” tulbale Excelis.

Excelis vms programmis saad kujundada omale viisaka välimusega osalejate nimekirja, lisada vajadusel allkirja lahtri vms. Samuti saad ära kustutada need tulbad, mida teistel ei ole vaja lugeda.

osalejad eksporditud koolitusele csv

“Affiliate code” lahtrist näeme ära, millisest allikast registreerija tuli ning saame hea ülevaate, milline kanal toimib ning kas seal on mõistlik jätkata reklaamimist.

Kui täpitähed ei ole korrektsed, pead valima UTF 8 kui Sinu arvuti selle valiku pakub. Et andmed ei oleks üksteise kukil, vali, et oleks komaga eraldatud ehk siis “separated by comma”.

Andmed saad eksportida ka siis, kui Sa ei soovi enam koolitusele.ee keskkonda kasutada. Meie andmete eksportimisel takistusi ei tee.

NB! Hoiatan, et alati on mõistlik andmeid muuta siiski keskkonnas, mitte väljaeksporditud failis, sest tagasi ei ole võimalik neid keskkonda saata failist.

Eksportimine on tasuta 🙂