Kuidas tekib registreerimisvorm koolitusele?


Koolituste korraldajana oli mul alati probleem sellega, et registreeriti erineval viisil (e-kirja, telefoni jms kaudu). Need andmed kõik ühte kohta kopeerida on lisaajakulu ning mõni registreerija võib kahe silma vahele jääda.

Seetõttu on mõistlik kasutada ainult ühte allikat. See registreerimisvorm on näidiseks. Võite seda täita ja katsetada. Registreerimsvorm tekib automaatselt, kui olete loonud koolituse.

Pluss-märgist saab lisada kasvõi terve grupi osalejaid. Kui olete määranud soodustuse registreerijate arvu pealt, tekib õige summa arvele. Saate isegi valida, mitmendast osalejast soodustus tehakse.

Kui märgitakse ära linnuke registreerija kõrval, saab süsteem aru, et registreerija on ka osaleja ning arvestab sellega arve koostamisel.

Koolitusele on mugav teha lisamüüki, kas mõne materjali, lisakoolituspäeva, konsultatsiooni vm teenuse osas. Selleks tuleb süsteemis mõni koolituspaketti kuuluv asi panna lisavalikuks. Süsteem arvestab jällegi arve loomisel sellega.

Kui olete määranud koolituspaketi seadetes soodushinnaga registreerimise tähtaja, on ka see arvel arvesse võetud.

Registreerimisvormi saab kasutada ükskõik mitmel kodulehel korraga (nt enda koduleht, blogi, mõni koolitusportaal, koostööpartner jm), kuid kõik andmed jõuavad ikka ühte kohta.

Registreerimisvormi saab väga lihtsalt kodulehtedele paigutada. Näiteks ülaloleva näidisvormi kood näeb välja selline:

iframe koolitusele ee registreerimisvorm

Siit saate määrata ka kõrgust (height=”570″) ja laiust (width=”580), et oma kodulehe kujundusega paremini kokku läheks.

See ongi ainus asi, mida peate tegema – kopeerima selle koodi kodulehele teksti sisse (text vaates, mitte nö ilusas).

Kui muudate midagi koolituse juures, muutub kohe kõik automaatselt ka registreerimisvormil.

Muidugi võib kasutada ka Google Drive formulare vms tasuta või tasulisi keskkondi, kuid kui peale registreerimist tuleb ju inimestega suhelda, saata arveid ja tunnistusi. Seda kõike võimaldabki www.koolitusele.ee keskkond paari hiireklikiga.

Julget kasutamist
Markus Kõiv

Koolitusele.ee looja

50 10 425