Arve ja arve-müügipakkumise saatmine


Kui varem sai genereerida arve ühe klikiga, siis nüüdsest on võimalik see ka välja saata otse keskkonnast ühe klikiga.

automaatmeili saatmine koolitusele arve müügipakkumine

Leidsime, et tunduvalt mugavam ja ülevaatlikum saata kiri välja keskkonnast, mitte oma meiliprogrammist. Koolitusele.ee keskkonnas on ülevaade kohe kõikidest loodud ja saadetud arvetest. Samuti saad märkida, kas need on makstud.

Kas need kirjad ikka jõuavad adressaadini?

Koolitusele.ee keskkond saadab kirjad välja mõnesekundilise intervalliga. See suurendab tõenäosust, et kirjad ei jää spämmifiltritesse kinni, sest nad ei lähe korraga välja.

Kui osaleja e-posti aadress on vale, jõuab Sinule veateade ikka, nagu oleksid kirja saatnud oma postkastist.

 

Oleme eristanud siin ka arve ja arve-müügipakkumise. Ilmselt oled ka Sina hädas inimestega, kes registreerivad, kuid ei tule koolitusele või soovivad tühistada registreeringu. Sina aga oled võtnud väljastatud arve ju raamatupidamises arvele. Kui Sa oled käibemaksukohuslane ja vahepeal jõuab kalendrikuu vahetuda, siis pead Sina tasuma ära ka kogu käibemaksu. Kui nüüd selgub, et inimene ei tulegi, siis pead talle kreeditarve tegema. Ühesõnaga – näed vaeva, teed arve, maksad tühja ja teed veel kreeditarve :).

Kas seda kõike on võimalik ka vältida? Jah! Kuidas?

Väga lihtsalt – kas oled tähele pannud, et kui Sulle saadetakse ajakirjanduse tellimuseks pakkumine, kuid Sa ei plaani neid ajakirju tellida, siis keegi ei torma Sulle kreeditarvet kirjutama? Täpselt niimoodi saad ka koolitusele.ee keskkonnas teha – lood kõigepealt arve-müügipakkumise ühe klikiga.

Kui osaleja ei maksa või ei tule, ei juhtu midagi. Sa ei pea mitte midagi tegema. Kui soovid, võid arve kustutada lihtsalt.

Kui aga osaleja tasub arve-müügipakkumise, vajutad järgmist klikki ja talle tekib arve. Seaduse kohaselt pead juriidilisele isikule arve saatma peale müügipakkumise alusel tasumist. Eraisikule mitte. Maksuamet kiitis sellise tegevuse heaks.

Kui siiski soovid kohe teha arveid, ei ole mingit takistust. Müügipakkumine ei ole arve loomise eelduseks.

 

Vajuta julgelt ümbriku ikoonile, siis avaneb allolev kirjamall.

avaneb kirjamall koolitusele

Sina näed enda teksti, mille oled mallis määranud. Saad iga kirja loomulikult parandada, lauseid lisada või eemaldada.

arve kirja template koolitusele

 

Ja kui leiad, et kirjamalli on vaja korrigeerida, saad minna menüüsse E-kirja mallid ning muuta sealt vastavad laused või andmeväljad.

 

arve kirja template andmeväljadega

 

Tee endale konto ja katseta kohe!

 

Kui soovid selgitusi, küsi julgelt:

Markus Kõiv

50 10 425

info@koolitusele.ee

www.koolitusele.ee looja